Restauracja Balbinka

Kilka słów o Restauracji

„Balbinka” to miejsce z wieloletnią tradycją. Restauracja została wybudowana  w 1967 roku. Przez wiele lat słynęła z tradycyjnej polskiej kuchni oraz organizacji przyjęć okolicznościowych. Począwszy od 2018 r. funkcjonuje w nowej odsłonie.

Wyjątkowy klimat i eleganckie wnętrze


Dziś Restauracja „Balbinka” to ciepłe i niezobowiązujące miejsce, w którym kuchnia stale zaskakuje nowymi propozycjami. To idealny lokal na rodzinny obiad, kulinarną ucztę z przyjaciółmi, czy kieliszek wina we dwoje. Wyjątkowy klimat i eleganckie wnętrze restauracji zachęca do organizacji spotkań biznesowych, uroczystych kolacji, przyjęć okolicznościowych czy bankietów.

Tradycja i nowoczesność

W miejscu, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, dania przygotowywane są ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników. Zaangażowanie i wysoka kultura osobista idące w parze z uśmiechem i życzliwością to podstawowe atuty obsługi, które sprawiają, że każdy klient czuje się tutaj wyjątkowo.

Jesteśmy przekonani, że zarówno kulinarni tradycjonaliści jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą u nas coś dla siebie...